Malatya Battaniye Yıkama

Çamaşırlarınızı makinede yıkatırken ne kadar özen gösteriyorsanız battaniyelerinizi de yıkarken de o kadar özen gösterilmeli. Ancak kıyafetler ve battaniyeler hem kullanışları hem de yapıları bakımından tamamıyla farklı olduklarından dolayı evinizdeki çamaşır makinesinde yıkandığı taktirde yıpranıp amaçları doğrultusunda kullanılamayacak duruma gelir.

Bu yüzden evde battaniye yıkanması son derece sakıncalıdır ve battaniyelerinizin uzun süre kullanımını da engellemektedir. Hassas ve özel malzemelerden yapılmış olan battaniyeler ev ortamında yıkanmaya müsait değildir. Özel, endüstriyel ve son teknoloji ürünlere sahip kuru yıkama fabrikalarında yıkatılması gerekmektedir.

Evlerde kullanılan temizlik ürünleri battaniyeler için çok zararlı olup, yapısını bozup kullanılamaz bir duruma sebebiyet verebilir. Kuru temizlemelerde battaniyeler için özel hiç bir zararı olmayan şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin çıkaramayacağı inatçı ve zor lekeler battaniyelerinize zarar gelmeden kolay çıkarılır ve ilk günkü gibi temiz ve sağlam kalır. Goldpak Malatya battaniye yıkama bütün bu hizmetleri vermektedir. Battaniyerinize özel, zararlı olmayan şampuanlar kullanılarak evde çıkarılması mümkün olmayan lekeleri, izleri profesyonel makineler aracılığı ile kolaylıkla çıkarır ve ürünlerinizin daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur.

Yıpranma ve aşınma olmadan Goldpak Malatya battaniye yıkama bütün titizliğiyle eşyalarınıza önem ve dikkat verir. Kaliteli malzemelere sahip Goldpak Malatya battaniye yıkama %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile battaniyeleriniz hiçbir zararlı kimyasal malzemeler kullanmadan özel şampuanlar ile yıkanmaktadır. 

Uygun yıkama koşulları ve son teknoloji ürünlere sahip Goldpak Malatya battaniye yıkama ile battaniyelerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Battaniyeleriniz kalitesi bozulmadan daha uzun süre kullanılabilsin diye sağlığa zararı olmayan özel ürünler kullanarak yıkanmaktadır. Ücretsiz servisimiz de mevcut olup müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermekteyiz. Özel makineler kullanılarak battaniyelerde varsa yabancı maddeler ayıklanır, derin ya da yüzeysel lekeler çıkarılır daha sonra uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkamaya geçilir.

Her leke için farklı prosedürler uygulayarak battaniyenize zarar vermeden hijyenik ve sağlıklı temizlik ürünleri kullanılır. Ücretsiz servis hizmeti ile kapınıza kadar gelip teslim edilir.

Hemen Ara
WhatsApp chat