Malatya Halı Yıkama

Son dönem teknolojiler sayesinde önceleri fazla emek ve enerji gerektiren pek çok iş kolaylaştı. Özellikle halı, yorgan ve battaniye gibi ağır tekstil ürünlerinin temizliği halı yıkama fabrikaları sayesinde eziyet olmaktan çıktı. Malatyalılar için bu hizmeti üstlenen Goldpak malatya halı yıkama yeni nesil teknoloji ürünü makineleri ile hizmetinizdedir.

Halı Yıkamada Hijyenin Önemi

Halı yıkamada hijyenin önemi büyüktür. Çünkü hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için yaşadığınız ortamın temiz olması gerekir. Bu duruma halı, koltuk ve ortamda bulunan diğer eşyalar da dahildir. Gün boyu üzerinde vakit geçirdiğiniz halınıza tensel olarak temas ettiğiniz için mevcut mikroplar sağlığınıza zarar verebilir. Bizden alacağınız halı yıkama hizmetleri sadece görünen kirlerin ve lekelerin giderilmesi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda derinlemesine temizlik sağlayan temizlik malzemelerimiz sayesinde hijyen açısından içiniz rahat olur.
Halılarınızızın hassas yapısına uygun temizlik malzemeleri ile yıkanmakta, renklerinde ya ipliklerinde herhangi bir bozulma olmamasına özen gösterilmektedir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrasında yardımcı olmaktadır. Merak ettiğiniz konular varsa soru, öneri ve görüşlerini için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yıkama ve kurutma işleminin ardından halılarınız oldukça ferah, hijyenik ve hoş kokulu bir şekilde özel ambalajında evlerinize teslim edilmektedir. Hizmet zamanının günlük işlerinize göre ayarlayabilir, erteleyebilir ya da işin aciliyet durumuna göre öne çekebilirsiniz.  Son derece ekonomik fiyat tarifeleri üzerinden müşterilerine hizmet veren Goldpak malatya halı yıkama fabrikası sayesinde hem kendiniz kazanın, hem de su israfının önüne geçin. Evlerde ya da kendi imkanlarınızla farklı alanlarda yıkamaya çalıştığınız halılarda istenilen verimi alamayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz tek bir halıdan, toplu halı yıkama siparişlerine kadar çok geniş bir kategoride hizmet vermektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, camiler, vakıflar ve kalabalık insan topluluklarının olduğunu her yer için özel hizmet sözleşmeleri kapsamında Goldpak malatya halı yıkama firması ile irtibata geçebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz sistemimize otomatik olarak kaydedilir. Böylece olası adres değişikliklerinde sizin bize, bizim de size ulaşmamız kolaylaşmaktadır. Periyodik aralıklar hizmet devamı ve diğer konular için malatya halı yıkama hizmet noktalarımıza başvurabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp chat